Jordahl kinnitusprofiilid ja -poldid

 JTAJXA ja JZA  on põkktappliiteliste ankrutega betooni valatavad C-profiilid, mis võimaldavad teostada reguleeritavaid ja jõude ülekandvaid kinnitusi ilma töömaal tehtava keevisühenduseta (anchor channel).

Kinnitusprofiil koos spetsiaalse Jordahli M-keermelise T-poldiga tagab reguleerimisvaru siini pikisuunas, ristisuuna puhul kasutatakse liiteosades pikki kinnitusavasid.

JXA ja JZA profiilide sisepind on hambuline (hammasprofiil), mille abil saab üle kanda ka profiili suhtes pikisuunalisi jõude.

JM on ilma ankruteta kinnitusrofiil, mis on keevitatav ja kinnitatakse näiteks teraskonstruktsiooni külge (mounting channel).

Profiili markeeringus kajastub peamine tooteinfo:

JTA W50/30-150-FV = ankurprofiil (betoneeritav), profiili laius 50 mm, kõrgus 30mm ja profiili pikkus 150 mm. W = kuumvalts,  FV = kuumtsingitud (feuerverzinkt)

JM K38/17-6000-A4 = järelkinnitusprofiil (monteeritav, keevitatav), profiili laius 38 mm, kõrgus 17 mm  ja profiili pikkus 6000 mm. K = külmvalts, A4 = happekindel teras.

Kinnitusprofiilide materjali tüübid :

wb = töötlemata e. must
fv = kuumtsingitud
A2 = roostevaba
A4 = happekindel

JTA kinnitusprofiilide ETA hinnangul põhinev arvutusprogramm

JTA toimivusdeklaratsioon DoP


ETA hinnangud (EN): 

Keevitatav profiil ETA-JM-15-0386

Betoneeritav profiil ETA-JTA-09-0388

Juhised Jordahl kodulehelt (EN):

JTA profiilid ETA kasutusjuhis

JTA profiilid ETA projekteerimisjuhis

CAD ja BIM failid


JTA betoneeritava kinnitusprofiili paigaldus :

Uus toode 2020- lifti mürasummustus JAI

Element paigaldatakse lifti juhtprofiili ja liftišahti seina vahele. Tänu JAI õhukesele disainile sobib see enamikele liftisüsteemidele.

Vaata lähemalt siit

 

Semtu on ehitustoodete ja -lahenduste hulgimüüja. Arendame ja tarnime tooteid betooni- ja ehitustööstusele Eestis aastast 1992.