Betoonpindade kaitse- ja impregneerained

 

Betoonipinna töötlemiseks kasutatakse impregneeraineid, mis tihendavad pinda ja muudavad selle vetthülgavaks. Immutus- ja grafitikaisteainete abil saab parandada betoonpinna kaitsevõimet ja muuta pinna puhastamist lihtsamaks. 

All valik betoonitöötlusaineid.

Evercrete® V on CE-sertifitseeritud (EN 1504-2) betoonipindade kaitse- ja impregneeraine, mis kaitseb betoonpinda murenemise eest. Toode tungib erilise katalüsaatori abil kuni 40mm sügavusele betooni. EverCrete® V sobib veepidavuse parandamiseks ja püsivaks kaitseks kõigile betoonpindadele. Testide põhjal parandab toode ka betoonpinna külmakindlust.

Evercrete®V juhend

Evercrete®V soomekeelne ohutuskaart

Evercrete®V deklaratsioon DoP

Sicorol F  on veebaasiline lahustivaba CE-sertifitseeritud (EN-1504-2) vetthülgav impregneeraine piisavalt imavatele betoonpindadele.  See on UV kiirgusele vastupidav. Töödeldud pind on ilmastikukindel ja väheneb sublimaadi e. härmatise teke.

Sicorol F juhend

Sicorol F ohutuskaart

Sicorol F deklaratsioon DoP 

Sicorol F video 

Pieri®Graffistop SP Aqua on keskkonnasõbralik lahustivaba vesiemulsioon, mis moodustab betoonipinnale läbipaistava mati kaitsekihi. See takistab grafitivärvide (tint, aerosoolvärvid jne) tungimist aluspinda. Grafiti eemaldamine toimub kuumavee või -aurupesuga ja on lihtne tänu kaitsekihi (kile) eemaldamisele, millele grafiti on kinnitunud.

Pieri®Graffistop SP Aqua juhend

Pieri®Graffistop SP Aqua soomekeelne ohutuskaart

Pinnatöötlusainete pritsimiseks pakume töökindlat survepritsi Gloria 410T.

Gloria-survepritsi info

Semtu on ehitustoodete ja -lahenduste hulgimüüja. Arendame ja tarnime tooteid betooni- ja ehitustööstusele Eestis aastast 1992.