ISOPRO® ja ISOMAXX®rõdude soojusisolatsiooni elemendid

ISOPRO® ja ISOMAXX® soojustatud rõduarmatuuri elementide abil on võimalik kinnitada konsoolsed rõduplaadid läbi välisseina hoone vahelaekonstruktsiooni külge, vältides külmasilla teket. Seina soojustust läbiv sarrustus on valmistatud roostevabast terasest ning selle asetus ja ristlõige on optimeeritud nii kandevõime kui soojajuhtivuse seisukohalt. 

 ISOPRO® ja ISOMAXX® rõduarmatuurid minimaliseerivad külmasilla ehitise siseruumi kandva vaheplaadi ja rõduplaadi vahel. Element koosneb isolatsioonikihist (80mm või 120mm), mida läbiv varras-armeering tagab staatilise koormuse efektiivse ülekandumise.

See innovatiivne isolatsioonielement on projekteeritud rõduplaatidele paksusega 160 - 250 mm.

ISOPRO® IP ja IPT elemendid võtavad vastu negatiivset paindemomenti ja positiivset põikjõudu ja rõduplaat ei vaja lisatuge. (cantilever structures)

ISOPRO® IPQ on võimeline vastu võtma vaid põikjõudu ja rõdu vajab lisatoestust -külgsein, post, tõmb. (supported structures)

 

Armatuur: B500B ja B500NR

Soojustus: NEOPOR ® with λ = 0.031 W / mK

Täpsem info tootja H-Bau kodulehelt -Thermal Insulation

Saadaval on allalaetav Isopro ja Isomaxx arvutusprogramm ​​​​​-Planning software ISODESIGN 1.3.1

 

Siin infoks soomekeelne ülevaatlik kasutusjuhend, mille on koostanud Semtu Oy insenerid, al lk 20 armeeringu tugevusnäitajad ja projekteerimisjuhised:

Käyttöohje Isopro ja Isomaxx.pdf

Soomes on Isopro süsteemile välja antud Soome Betooniliidu kinnitatud kasutusluba BY 5B – EC2 nro 47:

Käyttöseloste BY 5B - EC2 nro 47.pdf

 

Semtu on ehitustoodete ja -lahenduste hulgimüüja. Arendame ja tarnime tooteid betooni- ja ehitustööstusele Eestis aastast 1992.