LORO®rõdude veeäravoolusüsteem

LORO® veeäravoolusüsteem koosneb veekogumistrapist, restist ja tihendatud äravoolutorustikust. LORO®veeäravoolusüsteem pakub lahendusi erinevatele betoonehitiste pinnakatmisviisidele:

  • rullmaterjaliga veekindel kate
  • lamekatuse konstruktsioon
  • soojustuskihi peale paigaldatud veekindel rullmaterjalist kate
  • pinnatöötluseta betoonpinnad jne. 

LORO® veeäravoolusüsteemi valiktabelis on soovituslik trapitüüp sõltuvalt ehitisest. Süsteeme valmistatakse DN50, DN70 ja DN100 torumõõduga. Torustik on saadaval kuumtsingituna või roostevabana. Enamik LORO®-süsteemidel on tulekindluklass R90, mis on valiktabelis märgitud. Allolev tabel on soomekeelne, palume küsimuste puhul ühendust võtta.

LORO® soomekeelne valiktabel

LORO® ingliskeelne kataloog

Mõned äravoolusüsteemi näited: 

1)
GF-sarja kogumistrapp kõrvale juhitava äravoolutorustikuga. Näide: võõbatava hüdroisolatsioonmaterjaliga kaetud betoonplaat.

2)
Puuritavasse avasse paigaldatav IK-sarja kogumistrapp kõrvale juhitava äravoolutorustikuga. Näide:  rekonstrueerimine, kus veeäravool paigaldatakse valmis rõdule.

3)
Pinnatöötluseta betooplaati paigaldatav I-sarja kogumistrapp vertikaalse äravoolutorustikuga. Torustku süsteemis saadaval eritüüpi liitmik-, jagamis- ja adapterosi.

Semtu on ehitustoodete ja -lahenduste hulgimüüja. Arendame ja tarnime tooteid betooni- ja ehitustööstusele Eestis aastast 1992.