Bituumenibaasilised ja muud parandustooted betoonile ja asfaldile

Meie Soome emafirma on valinud välja tooted, mis on Soomes olnud kasutusel kümneid aastaid ja tõestanud vastupidavust keeruliste ilmaolude puhul.

Pakume betoon- ja asfaltteede, lennuradade ja muude horisontaalpindade deformatsiooni- ja mahukahanemisvuukide ja pragude tihendamiseks vuugimasse ja spetsiaalseid pinnatöötlusvahendeid.

Ülevaade toodetest, küsi lisa täpsema info saamiseks:

Multiseal 40 -kummibituumenvuugimass

Multiseal 40 on elastne veekindel kummibituumenibaasiline vuugimass, mis on väga vastupidav vuugi korduva laienemise ja kokkutõmbumise suhtes. Tootel on lai kasutustemperatuur alates -30oC kuni +65 oC. Mass kuumutatakse enne paigaldamist. Tootel on suurepärane taastumisvõime ja väike voolavus. Multiseal 40 vastab EN 14188-1 nõuetele. Tootel on CE-märk ja Soomes maanteeameti Silko heakskiit.

Thormaseal vuugimass

Thormaseal 1401C on elastne ja veekindel polümeeritud kummibituumenvuugimass, mis on välja töötatud olema vastupidav pidevale vuugi kahanemisele-paisumisele. Materjal püsib elstsena ka talvetingimustes ja peab vastu kuni 50 % venimisele kuni -30 oC temperatuuri juures.

Materjal paigaldatakse kuumutatult.

Toode sobib nii betooni kui asfaldi pragude paikamiseks ja on näiteks osutunud eriti vastupidavaks lennuradade paranduste puhul.

Tootel Thormaseal 1410C on CE-märk ja toode vastab EN 14188-1 tüüp N1 nõuetele.

Tyregrip epoksükate

Tyregrip on epoksübaasiline hõõret parandav külmalt paigaldatav pinnakattematerjal, mis on väga vastupidav liikluse mehhaanilisele koormuse ja bensiini ning õlide suhtes. Toote pinnalekandmine ei nõua eritöövahendeid.

Karedapinnalise Tyregrip kihi tulemusel paranevad oluliselt ka asfaldi hõõrdeomadused, mille tulemusel lüheneb pidurdusmaa ka sajuse ilmaga. Tyregrip-i võib toonida ka sobiva signaalvärviga.

Semtu on ehitustoodete ja -lahenduste hulgimüüja. Arendame ja tarnime tooteid betooni- ja ehitustööstusele Eestis aastast 1992.