Reckli® vormimatriitsid

Reckli® vormimatriitsi (formliner) abil saab betoonile moodustada eriilmelisi pindu. Matriitsid on mõeldud kasutamiseks nii elemenditööstuses kui ehitusobjektil kohtvalu puhul.

Reckli® vormimatriitside mustrite kataloog, BIM failid, tehniline info jpm on allalaetav Reckli kodulehelt otse laadija kontaktaadressile:

 

Mustrite ülevaade koos referentsidega:

Reckli® kataloogis on iga mustri juures kirjeldatud matriitsi võimalikud maksimum-mõõdud, mis on oluline suurte elementide kujundamisel. Kui elemendile jääb matriitsi jätkukoht, on üks lahendus vormistada mustri katkemine valevuugiga.

Reckli® polüuretaanmatriitsid on korduv-kasutatavad ja valikus on 10-, 50- ja 100- kordse kasutuseaga versioonid.  

Matriitsi kasutusea tagab vastavate lisatoodete kasutamine:

Reckli® Adhesive- liim vormi külge kinnitamiseks

Reckli® Stripping Wax- matriitsivaha, enne igat valukorda

Reckli® Elasto Filler- täiteaine matriitsi pisiparandusteks

Ülevaade Reckli®  matriitsi lisatarvikutest 

Video - avade moodustamise töövõtted.

Eritellimusel matriitsid ehk custom made formliner -matriitse saab lasta valmistada vastavalt tellija kujunduse, joonise, pildi või mudeli järgi, vt tutvustav video .

Isevalmistatud matriitsid - Reckli® PUR kahekomponendilisest polüuretaansegust on võimalik ise valada matriits. Selline lahendus on mõistlik väiksema ja korduvkasutamist eeldava matriitsi puhul. 

Semtu on ehitustoodete ja -lahenduste hulgimüüja. Arendame ja tarnime tooteid betooni- ja ehitustööstusele Eestis aastast 1992.