Muud pigmendid

Semtu pakutavad pigmendid on CE-sertifitseeritud tooted, peenteralised pulbrid, mis mõeldud betooni, mördi, tasandus-segude ja vuugitäitesegude toonimiseks.  Kõik pigmendid on ilmastiku- ja valguskindlad.

Titaandioksiid RGU

Titaanidioksiid on anorgaaniline valge pulbriline pigment, mis on mõeldud  segude helendamiseks. Doseerimine 1% - 6% tsemendi kaalust. Ilmastiku- ja valguskindel. Suurendab betooni veetarvet, kasutada plastifikaatorit, näit. SemFlow-sarja. Valge betooni tootmiseks tuleb kasutada valget tsementi ja heledat täiteainet.

Titaandioksiid RGU toimivusdeklaratsioon

Colortherm-kromiksiidroheline

on anorgaaniline pulbriline roheline pigment. Pigment on kromiksiidoksiid (Cr2O3), mis ei lahustu vees, hapetes ega alustes ja seetõttu sobib just tsemendibaasilistele segudele. Pigment on vastupidav temperatuurile kuni 1000 °C.

HEUCODUR-Blau 5-100 

on sinine koobaltibaasiline pigment. Toode on vastupidav kemikaalide, leeliste ja kõrgete temparatuuride suhtes kuni 1000 °C.  Pigment sobib ka plastiktoodete toonimiseks.

Semtu on ehitustoodete ja -lahenduste hulgimüüja. Arendame ja tarnime tooteid betooni- ja ehitustööstusele Eestis aastast 1992.