Betoonpindade kaitse- ja impregneerained

Peale betoonivalu ning betoonpinna lõplikku viimistlemist on otstarbekas kaitsta betooni agressiivse keskkonna mõjude, liigniiskuse või määrdumise vastu töödelda betoonpindu impregneer- ja kaitseainetega. Impregneerained tungivad kuni 40 mm sügavusele betooni pinda ja katavad pooride ja mullide pinna veekindla kilega.
Impregneeraineid kasutatakse keskkonna- ja infrastruktuurirajatiste puhul ning ka hoonete fassaadide kaitseks.  

Sem®Protect Si on silikaadibaasiline betoonpindade kaitse- ja impregneeraine. Tegemist on Sem- tootesarja kuuluva omatootega. 

Sem®Protect Li -nano on liitiumsilikaadi baasiline betooni küllastusaine. Tegu on väikese kulunormiga nanotehnoloogilise omatootega. 

EverCrete ® on veebaasiline naatriumsilikaat (vesiklaas), mis tungib betooni sisse ja sobib veetakistuseks ja määrdumisvastaseks kaitseks kõigile betoonpindadele.
EverCrete reageerib betoonis oleva kaltsiumhüdroksiidiga ning moodustab poori seintele õhukese veekindla kuid diffuusse pinna.
 

PIERI®PROTEC W on sobiv kaitseaine betoontoodetele- elementidele, betoonplaatidele jne. Toode kantakse äsja kivinenud betooni pinnale. Pieri®Protec W moodustab nähtamatu kaitsekihi, mille tulemusel on betoonpind vähem määrduv ja lihtsamini puhastatav. Vedeliku sattumisel betoonile tekib nn "haneselja" efekt. Kaitsekiht toimib 3-5 aastat. 
 

Protec-W2.jpg