Vormiõlid ja -vahad. 

Vormiõli ja -vaha kasutatakse kergendamaks kivistunud betooni eemaldamist valuvormist. Selle juures peab betoonpind jääma puhtaks, ühtlase tooni ja siledusega ning ei tohi halveneda betoonpinna nakkumisvõime teiste materjalidega katmisel. Vormiõli ülesanne on ka kaitsta vormi ennast kahjustuste, rooste ja kulumise eest. 

 

Sem® Form Basic on kiiresti biolagunev universaalse kasutusotstarbega vormiõli betoonitööstusele. Valmistatud Saksamaal.

               Sem® Form Basic tootejuhend

 

Multiform Aqua EM on esmaklassiline lahustivaba kiiresti biolagunev vormiõli elemenditööstusele. 

               Multiform Aqua EM tootejuhend

Pieri® Decobio S 32  on taimeõli baasil valmistatud meelõhnaline vormiõli, mis sobib kõikide vormimaterjalidega.  Decobio S-32 sobib korduva valu puhul, näit. elemenditootmises. Vastupidav sademetele ja sobiv paigalvalu puhul.

               Pieri® Decobio S 32 tootejuhend

Pieri® Cire LM-33 on tahke vormivaha kõrgekvaliteediliste vormipindade valmistamiseks. Vaha moodustab vormi pinnale õhukese kihi, mis on vastupidav sademetele ja betoonivalule. Toote omadused aitavad vähendada pooride ja valuvigade tekkimist betooni pinnal.

               Pieri® Cire LM-33 tootejuhend       Ohutuskaar Pieri® Cire LM-33 

Pieri® Cire E-31 on vedel vormivaha kõrgekvaliteediliste vormipindade valmistamiseks. Sobib kasutamiseks vertikaal- ja horisontaalpindadel nii kohtbetooni valamisel kui betoonelementide valmistamisel. 

               Pieri® Cire E-31 tootejuhend         Ohutuskaart Pieri® Cire E-31