Pinnaaeglustid

Pinnaaeglustid kasutatakse betoonpindadele nn. pesubetoon pinna tekitamiseks, kas viimistlusvõimalusena või nakke parandamise kaalutlusel. Aeglusti kantakse vormi pinnale ning selle toimel pidurdub betooni kivinemine vahetult vormiga kontaktis olevas betoonikihis. Erinevad aeglustid toimivad erineva sügavusenijäädes valdavalt vahemikku 1-6mm. Kivinemata betoon uhutakse survepesuriga välja ning paljastub betooni täiteaine. Pesubetoonpindade puhul on otstarbekas kasutada side- ja täiteaine värvi kontrasti ning dekoratiivseid killustikke. 

Elementit2-503.jpg

 

Pinnaaeglustite levinuim kasutusvaldkond on betoonelementide valmistamine. Ainet kasutatakse ka nakke parandamiseks valujätku puhul.

Pieri®DRC on nii horisontaal- kui vertikaalpindadel kasutatav lahusteid sisaldav aeglusti. Toode on saadaval erinevate pesusügavuste jaoks. DRC aktiviseerub u. 30 min peale valu algust, see lihtsustab betooni vibreerimist.

Aine ei valgu ja seetõttu on pesutulemus ühtlane ja puhas.

 

Pieri DRC 6 tootejuhend

Pieri DRC 6-01 ohutuskaart         Pieri DRC 6-02 ohutuskaart    Pieri DRC 6-25 ohutuskaart     

 

Pieri®Decagel-happegeel on geeljas happepesuaine, mis on mõeldud alla 1mm pesusügavusega pesubetoon viimistluse tegemiseks. 

Toodet võib kasutada halli, valge või värvilise betooni puhul. 

Pieri®Decagel soomekeelne tootejuhend