Põrandatoodete pakett

SEM®PARKLA

Parkki.jpgon toodetepakett pinnasele valatavatele või vaiadele toetuvatele parkimismajade betoonpõrandatele.

Pakett koosneb Sem®Quartz-pinnakõvendajast, Omega-deformatsioonivuugi toodetest, WireFib®-teraskiudarmeeringust või Strux 90/40 sünteetilise makrokiuarmeeringust ja valikulisest betooni lisandist (Sem®Flow MC / Sem®Air), betoonpõranda järelhooldusainest (Pieri Curing TP 2002 või Curing 103), vastupidavast parkimisruudustiku  markeerimistootest (Cemstyle 440) ja betoonipinna impregneerimisvahenditest  (EverCrete V® või EverCreteP®).

SemParkla juhend.pdf

SEM®LADU

Varasto.jpg
on toodetepakett suure liikluskoormusega ladude betoonpõrandate valmistamiseks. Tooted sobivad ka kõrg ladustamiseks kasutatavate põrandate puhul. 

Pakett koosneb Sem®Quartz-pinnakõvendajast, Omega-deformatsioonivuugi toodetest, WireFib®-teraskiudarmeeringust ja valikulisest betooni lisandist (Sem®Flow MCr), betoonpõranda järelhooldusainest (Pieri Curing TP 2002 või Curing 103), ja betoonipinna impregneerimisvahenditest (EverCrete V® või EverCreteP®).

SemLadu juhend.pdf

SEM®TEHAS

Tehdas.jpg
on tootepakett tootmiste betoonpõrandate tarvis.

Pakett koosneb Sem®Quartz-pinnakõvenditest, Omega-deformatsioonivuugi toodetest, WireFib®-teraskuidarmeeringust ja betooni lisandite valikust (Sem®Flow MC), betoonpõranda järelhooldusainest (Pieri Curing TP 2002) impregneerimisvahendist (EverCrete V®).

SemTehas juhend.pdf